OTWARTE! 696-365-067

Ślusarz Łódź

Czynne 24/7

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie sejfów

Awaryjne otwieranie sejfów

Awaryjne otwiernaie kłódek

Awaryjne otwieranie kłódek

awaryjna wymiana zamków

Montaż i wymiana zamków

Naprawa zamków

Naprawa zamków


Wycena przez telefon

Szybki dojazd

Niskie ceny

Licencja i certyfikat

Gwarancja

30 lat doświadczenia


Zadzwoń po pomoc! 696-365-067

Kiedy należy wymienić zamki w domu.
marzec 21, 2020

Kiedy należy wymienić zamki w domu.

Bezpieczeństwo twojego domu i jego mieszkańców to jeden z Twoich priorytetów. Zobacz kiedy należy wymienić zamki.

Sprawnie działające zamki zapewniają bezpieczeństwo i prywatność oraz pozwalają na spokojny sen. Z tego powodu należy mieć świadomość, kiedy trzeba wymienić zamki w domu. Jeśli Twoje zamki wymagają wymiany, nigdy nie należy odkładać ich wymiany na później. Bezpieczeństwo twojego domu i twoich bliskich może być zagrożone i twoim obowiązkiem jest wziąć za to odpowiedzialność.


W następujących sytuacjach należy rozważyć wymianę zamków w drzwiach domu:

Wprowadziłeś się do nowego domu — zadzwoń do ślusarza.

Jako nowy właściciel domu, twoim pierwszym zadaniem powinien być kontakt ze ślusarzem i wymiana zamków dla zapewnienia większego bezpieczeństwa. Wymiana zamków przy wprowadzaniu się do nowego domu jest zawsze dobrym pomysłem, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto miał dostęp do domu przed tobą i czy ma zapasowy klucz.

Zgubiłeś swoje klucze — zadzwoń do ślusarza.

Po zgubieniu kluczy do domu, należy natychmiast wymienić zamki na nowe. Proces wymiany zamków jest prosty i szybki, jeżeli skorzystasz z pomocy profesjonalnego ślusarza. Jeśli często zdarza ci się gubić klucze, rozsądnie jest wybrać bezkluczowy system ochrony domu.

Ktoś włamał się do twojego domu — zadzwoń do ślusarza.

Po wykryciu włamania lub próby włamania wymiana wszystkich zamków to konieczność. Wszakże jeśli ktoś raz się włamał, na pewno może to zrobić ponownie. To straszna i przerażająca myśl, ale najlepiej jest ją zaakceptować i podjąć wszelkie środki ostrożności. Najlepiej byłoby zwiększyć ogólne bezpieczeństwo w domu, aby nigdy więcej się to nie powtórzyło. Skontaktuj się z profesjonalnym ślusarzem, aby uzyskać informacje na temat instalacji systemu monitoringu i innych możliwości podniesienia poziomu bezpieczeństwa w domu, aby zmniejszyć ryzyko włamań w przyszłości.

Twoje zamki są stare i zużyte — zadzwoń do ślusarza.

Z czasem zamki zużywają się, rdzewieją lub po prostu zużywają się z powodu ich regularnego użytkowania. Dla własnego bezpieczeństwa i wygody należy wymieniać zamki, które nie funkcjonują poprawnie. Starsze i zużyte zamki nie chronią użytkownika i są łatwiejsze do pokonania przez włamywacza. Nowe, mocniejsze zamki będą trudniejsze do sforsowania i zapewnią większe bezpieczeństwo. Skontaktuj się ze ślusarzem, aby uzyskać więcej informacji i wymienić zamki na nowe.

Zamki do drzwi są tylko jednym z elementów systemu bezpieczeństwa. Instalując system alarmowy w domu, będziesz mieć pewność, że Twój dom jest chroniony a Twoi bliscy bezpieczni. Aby uzyskać więcej informacji na temat bezpieczeństwa w Twoim domu, skontaktuj się z:

Pogotowiem Zamkowym Łódź - 696-365-067

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży bezpieczeństwa więc nasi ślusarze doradzą ci jak lepiej zabezpieczyć dom lub mieszkanie.