OTWARTE! 696-365-067

Ślusarz Łódź

Czynne 24/7

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie sejfów

Awaryjne otwieranie sejfów

Awaryjne otwiernaie kłódek

Awaryjne otwieranie kłódek

awaryjna wymiana zamków

Montaż i wymiana zamków

Naprawa zamków

Naprawa zamków


Wycena przez telefon

Szybki dojazd

Niskie ceny

Licencja i certyfikat

Gwarancja

30 lat doświadczenia


Zadzwoń po pomoc! 696-365-067

Ślusarz Łódź przedstawia 7 zasad bezpieczeństwa.
marzec 18, 2020

Ślusarz Łódź przedstawia 7 zasad bezpieczeństwa.

Doświadczony ślusarz z Łodzi radzi jak nie dać się okraść.


1. Zainstaluj oświetlenie zewnętrzne.

Światła zewnętrzne są doskonałym środkiem odstraszającym, szczególnie w miesiącach zimowych, kiedy noce są dłuższe. Nie są one drogie i są stosunkowo łatwe w montażu!

2. Wymień zamki

Kiedy wprowadzasz się do nowego domu, ostatnią rzeczą, o jakiej myślisz, jest zmiana zamków. Jest to niedrogi zabieg, ale jego pominięcie może cię dużo kosztować.

Dawni lokatorzy mogli dać komuś zestaw zapasowych kluczy i zapomnieć o tym, więc dla spokoju ducha zmień swoje zamki!

3. Ostrożnie używaj mediów społecznościowych.

Kiedy ogłosisz na Facebooku, że wybierasz się na wakacje, możesz przez przypadek poinformować o fakcie również lokalnego włamywacza! Jeśli musisz podzielić się to informacją ze znajomymi, upewnij się, że tę informację zobaczą tylko znajomi, którym możesz zaufać. Upewnij się, że Twoje ustawienia na Facebooku nie są ustawione na „publiczne".

4. Niski płot z przodu domu.

Wysokie ogrodzenie zmniejsza widoczność i może pomóc włamywaczowi w bezproblemowym włamaniu się do Twojego domu. Ostatnią rzeczą, której chce włamywacz, jest włamanie się do twojego domu z pełnym widokiem na sąsiadów!

5. Uważaj na zakupach

Kiedy jesteś na zakupach, nie zostawiaj nowo zakupionych przedmiotów w widocznych miejscach w samochodzie, takich jak siedzenia, gdzie złodzieje mogą je łatwo zobaczyć przez okna. Zakupy należy zawsze umieszczać w zamkniętym bagażniku samochodu.

6. Zamykaj garaż

W ciągu dnia, a zwłaszcza w okresie świątecznym, ważne jest, aby zawsze zamykać drzwi do garażu. Włamywacze mogą wejść do otwartego garażu, nawet gdy jesteśmy w domu i niezauważeni zabrać narzędzia, a nawet samochód, jeśli zostawimy w nim kluczyki.

7. Używaj wizjera

Sprawdź, kto jest przed twoim domem, zanim otworzysz drzwi. Posiadanie wizjera zwiększa Twoje bezpieczeństwo, bo pozwala ci sprawdzić, kto jest po drugiej stronie.

Mamy nadzieję, że ta wskazówki była dla Ciebie przydatne.

Jeśli potrzebujesz pomocy ślusarza lub porady dotyczącej bezpieczeństwa w swoim domu, zadzwoń do Pogotowia Zamkowego Łódź pod numer 696 365 067