OTWARTE! 696-365-067

Ślusarz Łódź

Czynne 24/7

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie sejfów

Awaryjne otwieranie sejfów

Awaryjne otwiernaie kłódek

Awaryjne otwieranie kłódek

awaryjna wymiana zamków

Montaż i wymiana zamków

Naprawa zamków

Naprawa zamków


Wycena przez telefon

Szybki dojazd

Niskie ceny

Licencja i certyfikat

Gwarancja

30 lat doświadczenia


Zadzwoń po pomoc! 696-365-067

Ślusarz Łódź - montaż zamka elektronicznego.
czerwiec 20, 2020

Ślusarz Łódź - montaż zamka elektronicznego.

Rozwój elektroniki ma duży wpływ na dziedzinę zabezpieczeń. Pokazujemy jak działają zamki elektroniczne do mieszkań i hoteli.

W obecnych czasach elektronika zmienia bezpowrotnie praktycznie każdą dziedzinę życia. Miniaturyzacja i spadek cen produkcji powodują, że nasze życie może stać się łatwiejsze. Dlatego wiele firm wprowadza do swojej oferty zamki elektroniczne. Duża konkurencja powoduje, że ceny spadają a tego typu zamki coraz częściej montowane są w domach i mieszkaniach jako uzupełnienie systemów typu Smart Home. Rozwiązania te pozwalają otworzyć drzwi zdalnie,  kodem, pilotem lub odciskiem palca.  Nie trzeba już pamiętać o zabieraniu kluczy, a co za tym idzie nie da się ich zgubić. Zmiana kodu zamka jest bardzo prosta, więc zamiast wymieniać zamek możemy wymienić kod.    

Większość tego typu zamków posiada dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Aplikacja poza możliwością zdalnej kontroli zamka, udostępnia informację, kiedy drzwi zostały odblokowane.

Zamki elektroniczne doskonale sprawdzają się również w hotelach i pensjonatach. Błyskawiczna możliwość zakodowania karty umożliwiającej otwarcie drzwi jest doskonałym rozwiązanie dla gości hotelowych, którym dość często zdarza się zgubić klucze.

Ponadto firmy dbające o porządek w pokojach mogą otwierać praktycznie wszystkie pokoje przy użyciu jednego klucza elektronicznego.

Nakładkowe zamki elektroniczne zasilane są np. bateriami AA. Dla przykładu 4 baterie umożliwiają korzystanie z zamka zamontowanego w hotelu przez 1,5-2 lat. Gdy baterie są słabe, zamki sygnalizują niski stan baterii poprzez sygnały dzwiękowe i świetlne. Jeżeli nie wymienimy żródła zasilania i dojdzie do całkowitegoi rozładowania baterii to drzwi można otworzyć za pomocą klucza mechanicznego lub podłączyć tymczasowe źródło zasilania od zewnątrz.

Takie rozwiązanie oznacza, że montaż zamka elektronicznego nie jest ryzykowny ze względu na możliwość otwarcia pomimo braku zasilania, natomiast zasilanie bateryjne gwarantuje pełną funkcjonalność nawet podczas przerw w dostawie prądu.

Montaż zamka jest dość prosty i można go wykonać samemu. Jednak doświadczony ślusarz pomoże dobrać zamek o parametrach dopasowanych do potrzeb i w odpowiednim przedziale cenowym.

 Jeżeli jesteś zainteresowany instalacją zamka elektronicznego lub Twój zamek uległ uszkodzeniu to skontaktuj się z nami!

Ślusarz Łódź -  Zadzwoń! 696 365 067