OTWARTE! 696-365-067

Ślusarz Łódź

Czynne 24/7

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie sejfów

Awaryjne otwieranie sejfów

Awaryjne otwiernaie kłódek

Awaryjne otwieranie kłódek

awaryjna wymiana zamków

Montaż i wymiana zamków

Naprawa zamków

Naprawa zamków


Wycena przez telefon

Szybki dojazd

Niskie ceny

Licencja i certyfikat

Gwarancja

30 lat doświadczenia


Zadzwoń po pomoc! 696-365-067

Ślusarz Łódź Polesie
kwiecień 29, 2020

Ślusarz Łódź Polesie

Zgubione klucze lub popsuty zamek w drzwiach to poważny problem. Wystarczy jeden telefon do Pogotowia Zamkowego Łódź i po sprawie.

Mobilny ślusarz na telefon

Polesie to jedna z części Łodzi obsługiwanych przez  Pogotowie Zamkowe.

Naturalnie nasi ślusarze otwierają awaryjnie mieszkania, samochody i sejfy również w pozostałych częściach Łodzi takich jak Widzew, Górna, Bałuty  czy Śródmieście. Jednak bez względu na dzielnicę Łodzi, ślusarze oferują wysoką jakość wykonanej usługi, fachowe doradztwo, szybki dojazd i konkurencyjne ceny.

Podobnie jak w innych częściach Łodzi, także tutaj klienci najczęściej potrzebują pomocy z awaryjnym otwieraniem drzwi do mieszkań i samochodów.  Zdarzają się również prośby o wymianę zamków w nowo zakupionych nieruchomościach.

Bez względu na dzielnicę i rodzaj usługi, nasi ślusarze zawsze starają się wykonać zlecenie tanio i szybko.

Dlaczego warto skorzystać z usług pogotowia Ślusarskiego Łódź Polesie?


Doświadczeni ślusarze

Nasi ślusarze posiadają wieloletnie doświadczenie w awaryjnym otwieraniu zamków. Ponadto nieustannie podnoszą swoje umiejętności podczas szkoleń. Stała współpraca z producentami zamków powoduje, że nasi ślusarze są na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w branży zabezpieczeń.

Profesjonalizm

Pogotowie Ślusarskie Łódź działa na terenie Łodzi i okolic od ponad 20 lat. W tym czasie nie raz udowodniliśmy, że potrafimy profesjonalnie zatroszczyć się o klienta. Poza sprawnym otwarciem zamka, sejfu czy pojazdu, doradzamy klientowi, jakie działania powinien podjąć, aby otrzymać odszkodowanie lub jak przebiega procedura zgłoszenia włamania na Policji. Zdajemy sobie sprawę, że awaria zamka spowodowana włamaniem czy po prostu uszkodzeniem mechanizmu zamka zawsze zdarza się w najmniej odpowiednim momencie i jest bardzo stresująca, dlatego nasi ślusarza zawsze starają się, aby klient otrzymał usługę na najwyższym poziomie.

Czas

W przypadku awarii zamka lub zgubienia klucza, czas jest jednym z najważniejszych czynników, które bierze się pod uwagę podczas wyboru ślusarza. W Pogotowiu Zamkowym Łódź doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każda dzielnica Łodzi obsługiwana jest przez dedykowany, mobilny patrol ślusarski. Dzięki temu każdy kto potrzebuje pomocy ślusarza, może otrzymać ją prawie natychmiast. Wystarczy jeden telefon do centrali, a konsultant przedstawi wstępną wycenę i szacowany czas wykonania usługi. Możesz również zamówić wizytę na określony dzień i godzinę jeśli potrzebujesz konsultacji dotyczącej bezpieczeństwa Twojej nieruchomości lub Twoje zamki wymagają konserwacji.

Kompleksowa obsługa

Każdy z mobilnych ślusarzy pracujących w Pogotowiu Ślusarskim Łódź, jest wyposażony w mobilny warsztat, dzięki temu może wykonać praktycznie wszystkie naprawy na miejscu. Ponadto każdy ślusarz w ofercie posiada zamki drzwiowe, kłódki zamki do sejfów produkowane przez wiodących producentów zamków krajowych oraz zagranicznych. Dlatego, jeżeli Twój zamek został uszkodzony i nie ma możliwości jego naprawy, ślusarz zamontuje nowy zamek bez zbędnej zwłoki.

Doradztwo

Wieloletnie doświadczenie naszych ślusarzy sprawia, że poza wymianą zamków i awaryjnym otwieraniem drzwi, wykonujemy również audyty bezpieczeństwa i doradzamy sprawdzone rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń. Na życzenie klienta możemy również przestawić ofertę oraz wykonać system zabezpieczeń w firmie czy nieruchomości prywatnej.

Jeżeli potrzebujesz pomocy ślusarza w Łodzi, zadzwoń teraz do Pogotowia Zamkowego.