OTWARTE! 696-365-067

Ślusarz Łódź

Czynne 24/7

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie sejfów

Awaryjne otwieranie sejfów

Awaryjne otwiernaie kłódek

Awaryjne otwieranie kłódek

awaryjna wymiana zamków

Montaż i wymiana zamków

Naprawa zamków

Naprawa zamków


Wycena przez telefon

Szybki dojazd

Niskie ceny

Licencja i certyfikat

Gwarancja

30 lat doświadczenia


Zadzwoń po pomoc! 696-365-067

maj 15, 2020

Ślusarz Łódź

Gdy zgubimy klucze, zepsuje się zamek w drzwiach lub zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie jedynym ratunkiem jest profesjonalny ślusarz. Jeżeli potrzebujesz pomocy ślusarza w Łodzi to zadzwoń do Pogotowia Ślusarskiego Łódź.

Usługi ślusarskie w Łodzi

Keys
Photo by Jozsef Hocza / Unsplash

Usługi ślusarskie to nie tylko awaryjne otwieranie, mieszkań, drzwi, pojazdów czy sejfów. To także konserwacja i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa.

Zbudowanie relacji z niezawodnym serwisem ślusarskim jest niezbędną inwestycją dla każdej firmy i osoby prywatnej. Jako właściciel firmy, bezpieczeństwo powinno być dla Ciebie priorytetem. Poza ochroną dóbr materialnych powinieneś myśleć o ochronie danych Twoich klientów.

Długoterminowa umowa z serwisem ślusarskim to również pewność, że twoja firma nie pozostanie bez pomocy, gdy pojawi się problem z sejfem, zamkiem w drzwiach, szafką na dokumenty czy pojazdem służbowym.

a door knob at Museo El Olmedo
Photo by Takeshi Morisato / Unsplash

W czym może pomóc ślusarz?

1. Montaż nowego zamka.

Zamek w drzwiach może popsuć się w każdej chwili, zwłasza, gdy jest stary i nie był serwisowany. W takiej sytuacji kluczowy jest czas, w którym mobilny ślusarz może dojechać pod wskazany adres i dokonać naprawy.

2. Konserwacja i naprawa zamków oraz kluczy.

Aby uniknąć ryzyka zacięcia się zamka lub złamania klucza warto skontaktować się z lokalnym ślusarzem, który przeprowadzi rutynową kontrolę zabezpieczeń. Podczas kontroli ślusarz zwróci uwagę na wady, pęknięcia i usterki, które w przyszłości mogą stać się źródłem problemów.

3. Modernizacja zabezpieczeń.

Techniki zabezpieczeń cały czas są rozwijane, dlatego warto regularnie sprawdzać, czy zabezpieczenia zastosowane w Twojej nieruchomości są nadal bezpieczne.

4. Otwarcie zaciętych zamków.

Zlekceważenie nieprawidłowej pracy zamka prędzej czy później doprowadzi do jego uszkodzenia. Jeżeli zamek odmówi posłuszeństwa, gdy w nieruchomości zostaną uwięzieni ludzie, problem staje się poważny. W takiej sytuacji jedynie telefon do ślusarza może uratować sytuację.

5. Instalacja sejfów.

Sejfy mają szerokie zastosowanie do ochrony dóbr materialnych. W lokalach firmowych stosuje się sejfy w celu zabezpieczenia dokumentów, tajemnic handlowych, danych klientów i wartościowych przedmiotów. Osoby prywatne używają sejfów do ochrony, biżuterii, papierów wartościowych, pamiątek rodzinnych i pieniędzy.

6. Awaryjne otwieranie sejfów.

Sejfy to bardzo dobry sposób na zabezpieczenie kosztowności. Problem pojawia się w momencie, gdy zapomnisz kodu, zgubisz klucz lub wystąpi usterka, która uniemożliwi otwarcie sejfu. W takiej sytuacji nie obędzie się bez pomocy ślusarza.

7. Otwieranie szafek na akta i skrzynek pocztowych.

Podobnie jak sejfy, również szafki na akta służą do przechowywania ważnych dokumentów. Niestety, zacinanie się szafek na akta jest dość powszechne. Zamiast wyważać zamek, zadzwoń do ślusarza, który z łatwością go naprawi. Jeżeli Twój zamek działa, ale zauważyłeś, że zaczął się zacinać, to zadzwoń do ślusarza i umów się na konserwację zamka.

8. Serwis zamków cyfrowych i elektronicznych.

W niektórych nieruchomościach (zwłaszcza komercyjnych) stosuje się zamki cyfrowe. Zamki te mogą wymagać kodu lub kodu i klucza do odblokowania drzwi. Te typy zamków wymagają regularnego serwisowania, ponieważ wiele osób korzysta z nich codziennie. Konserwacja jest ważna, aby zapewnić, że nie będą one działać wadliwie i nie odmówią posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie. Profesjonalny ślusarz powinien znać się również na zamkach elektronicznych, więc zadzwoń do ślusarza, który sprawdzi w jakiej kondycji jest Twój zamek.

Jakie usługi oferuje ślusarz Łódź?

 • awaryjne otwieranie pojazdów,
 • montaż i wymiana zamków w mieszkanizch domach i firmach,
 • montaż i wymiana szyldów zamkowych,
 • awaryjne otwieranie sejfów,
 • dorabianie kluczy do mieszkań, biur, samochodów,
 • awaryjne otwieranie skrzynek pocztowych.
Local SEO Google map image I created for a blog post on local marketing
Photo by henry perks / Unsplash

Ślusarz Łódź - zakres działania:

 • Łódź,
 • Pabianice,
 • Aleksandrów Łódzki,
 • Zgierz,
 • Konstantynów Łódzki
 • Tuszyn,
 • Andrespol,
 • Rzgów,
 • Koluszki,
Handshake
Photo by Chris Liverani / Unsplash

Opinie klientów:

Szybka i sprawna wymiana zamka w drzwiach - wszystko działa jak należy! Polecam wszytkim tego ślusarza!

Marek, Łódź

Ślusarz dojechał w ciągu 15 minut. Po kolejnych 5 auto było otwarte. Niesamowity fachowiec!

Anna, Łódź Polesie

Obsługa klienta na najwyższym poziomie! Ślusarz godny polecenia!

Marcin, Łódź Śródmieście

Wymiana zamka w biurze przebiegła bez zarzutu. Ślusarz wymienił wkładki i wyregulował drzwi. Jestem bardzo zadowolona!

Magda, Łódź Bałuty

Mimo tego, że posiadam nietypowe drzwi do mieszkania ślusarz otworzył je w kwadrans. Po wymianie wkładki wszystko działa jak należy! Polecam!

Zbyszek, Łódź Retkinia

Fachowiec. Punktualnie i profesjonalnie! Co tu dużo mówić najlepszy ślusarz w Łodzi. Zdecydowanie polecam!

Piotr, Łódź Widzew

Pełen profesjonalizm. Auto otwarte błyskawicznie. Oby każdy ślusarz w Łodzi był taki! Jeżeli potrzebujesz pomocy ślusarza w Łodzi, to moim zdaniem to najlepszy wybór!

Grzegorz, Łódź Bałuty